Mööblitisler Reijo Männik

Mööblitisler reijo männik

Tere, mina olen mööblitisler Reijo Männik.  Minu huvi mööbli vastu tekkis juba varajases lapsepõlves, kui avastasin maamaja pööningul ja tubades ringi uidates, et kaunis tislertööna valminud mööbel köidab mind kuidagi eriliselt.

Hakkasin järk-järgult restaureerima ja müüma vanu mööbliesemeid. Läbi selle protsessi  omandasin olulisi teadmisi ja oskusi ning õppisin põhjalikult tundma, kuidas need esemed on valmistatud.

Varsti oli minu oskusteave jõudnud tasemele, kus ma tundsin end valmis hakkama ise mööblit valmistama ning aastal 2002 asutasin oma esimese ettevõtte, mis tegutseb tänaseni ning on nüüdseks arenenud täispuidust tislerimööblit valmistavaks ettevõtteks.

Oma loomingus kombineerin traditsioonilisi töövõtteid kaasaegse tehnoloogiaga, luues ainulaadseid mööbliesemeid. Kasutan sageli traditsioonilisi ja vastupidavaid tappühendusi, mis tagavad mööbli vastupidavuse ja kvaliteedi.

Minu loomingus leidub nii vanemat klassikalist stiili kui ka kaasaegset disaini, et rahuldada erinevate klientide maitseid ja eelistusi.

Oskan teha isegi marketriid ja valdan peent puidunikerdamise ning kuldamise kunsti.

Ka antiikmööbli koopiate sooviga võite minu poole pöörduda.

Minu mööblikoda asub Keila lähedal.

Ühesõnaga, võtke julgelt ühendust ja rääkige mulle oma soovidest!

MA loon ilu, kvaliteeti ja väärtust

Ma panustan igasse valmistatud kappi oma südame ja kirgliku armastuse tislerikunsti vastu.

Sellest sünergias sündiv mööbel ei ole lihtsalt masstoodang, vaid kordumatu, imeline ja kvaliteetne looming, mida mujalt ei leia.

Kuigi kogenud tislerid siit-sealt leiab, on minu loomingus midagi erilist, mida teistel ei ole. Ma ei lähe kunagi lihtsama vastupanu teed ning minu valmistatud kapid kestavad terveid põlvkondi – nii nagu need, mida kuulsad puutöömeistrid tegid aastasadu tagasi. 

Minu käest saad tellida mööblit mis on aegumatu, see tähendab, et olgugi, et on möödunud aastakümneid näevad inimesed selles ilu, kvaliteeti ja väärtust. 

Tapid, mitte kruvid

Tugevad tappühendused tagavad kindla konstruktsiooni ja kauakestva tulemuse.

Täispuit, mitte spoon

Puidus on hing ja soojus, mida ei ole üheski teises mööblimaterjalis.

Täpsus, mitte ükskõiksus

Pühendumine igale pisemalegi detailile tagab ilusa ja ainulaadse tulemuse.

Aegumatu ilu, mitte kiirmood

Stiil mida kasutan on lummanud inimesi juba aastasadu ning olen kindel, et jätkab seda.